Historia Northern Light Autoflowering

Northern Lights stoi wśród najbardziej znanych odmian wszech czasów, czysta indica ceniona za swoje pąki żywiczne, szybkie kwitnieni i odporność podczas wzrostu. Jest potomkiem rdzennych afgańskich i tajlandzkich szczepów. Northern Lights dała początek słynnych hybryd, takich jak Sour Diesel, Shiva Skunk i Super Silver Haze.
Plotka głosi, że Northern Lights pierwszy raz kiełkowała w pobliżu Seattle, Washington, ale została wyhodowana w Holandii po 1985 roku, przez Sensi Seeds. Słynna odmiana doczekała się również swojej autokwitnącej wersji. dd

Northern Light Auto jest hybrydą, pochodzi z krzyżówki siedmiu pokoleń Northern Light i Ruderalis. Dlatego wspaniały automat ma klasyczne cech Northern Light. To również wyjaśnia, dlaczego NL AUTO jest tak popularnym szczepem.

Autoflowering NL staje się stosunkowo duża, z mocnym wzrostem wysokości i szerokości. Roślina osiąga od 70 do 80cm z pięknymi długimi gałęziami, które zapewniają pąki tak duże jak te z głównej gałęzi. Jest to pełna i krzaczasta roślina. Northern Light jest idealną samokwitnącą rośliną zarówno do uprawy wewnątrz i na zewnątrz. To jest tak silna roślina, że dobrze jest dać mu lekki odżywki na wzrost już po 2 tygodniach.

Kiedy zaczyna kwitnienie, należy używać odżywek odpowiednich do fazy kwitnienia. Strzeż się nadmiernego nawożenia. W ciągu ośmiu tygodni, osiągnie dojrzałość i mogą być zbierane. Dla dodatkowych szybkich rezultatów należy nadać mu mniej niż 18 godzin światła dziennie, od początku do końca.

 

Sprawdź sklep z nasionami marihuany TanieSianie

nasiona konopi